Ansatte

Alle ansatte

Torgeir Betten Aanes

Torgeir.Betten.Aanes@vestby.vgs.no

Aimee Lind Adamiak

Avdelingsleder SSP - filologiske fag

Aimee.Lind.Adamiak@vestby.vgs.no

Tlf: 986 69 064

Fredrik Ahlsen

IKT-ansvarlig

Fredrik.Ahlsen@vestby.vgs.no

Ole-Petter Almås

Assisterende rektor

Ole-Petter.Almas@vestby.vgs.no

Tlf: 930 08 412

Marthe Høili Andersen

Marthe.Hoili.Andersen@vestby.vgs.no

Britt- Randi Andreassen

Britt-.Randi.Andreassen@vestby.vgs.no

Matz Andre Antonsen

Grunnskole-/fagskoleleder

Matz.Andre.Antonsen@vestby.vgs.no

Tlf: 905 74 595

Wassana Areerorb

Renholder

Wassana.Areerorb@vestby.vgs.no

Marit Helene Aschehoug

Marit.Helene.Aschehoug@vestby.vgs.no

Emma Sofie Blekastad

Miljøarbeider/verneleder for elever/koordinator miljøteam

Emma.Sofie.Blekastad@vestby.vgs.no

Tlf: 910 02 991

Rønnaug Bratberg

ronnaug.bratberg@vestby.vgs.no

Ronald Christiansen

ronald.christiansen@vestby.vgs.no

Ellen M Christiansen

Ellen.M.Christiansen@vestby.vgs.no

Jan Dahlslie

Avdelingsleder Bygg- og anleggsfag

jan.dahlslie@vestby.vgs.no

Tlf: 952 56 377

Suzanne Antonia F. Dukker

Suzanne.Antonia.F.Dukker@vestby.vgs.no

Simen Midthjell Eggerud

Simen.Midthjell.Eggerud@vestby.vgs.no

Rigmor Fagerheim

Hovedverneombud

Rigmor.Fagerheim@vestby.vgs.no

Emilie Skog Flotvik

Emilie.Skog.Flotvik@vestby.vgs.no

Anne Britt Gonsholt

Anne.Britt.Gonsholt@vestby.vgs.no

Askal Alamirew Gugssa

Askal.Alamirew.Gugssa@vestby.vgs.no

Odd Magnus Guldal

Fagleder ved Fagskolen

Odd.Magnus.Guldal@vestby.vgs.no

Thea Ovtun van der Hagen

Thea.Ovtun.van.der.Hagen@vestby.vgs.no

Caroline C.s Hammersborg

Caroline.C.s.Hammersborg@vestby.vgs.no

Siri Hamre

Koordinator for elever i barnevern- og helseinstitusjoner

siri.hamre@vestby.vgs.no

Tlf: 64 98 38 17

Turid Ingeborg Hansen

Turid.Ingeborg.Hansen@vestby.vgs.no

Trond Henrik Hanssen

Trond.Henrik.Hanssen@vestby.vgs.no

Sissel Haug

Elevkonsulent

sissel.haug@vestby.vgs.no

Brit Marie Helle

Rektor

Brit.Marie.Helle@vestby.vgs.no

Tlf: 934 19 303

Tore Karlsen Holien

Tore.Karlsen.Holien@vestby.vgs.no

Mia Xhevmije Karpuzi

Renholder

Mia.Xhevmije.Karpuzi@vestby.vgs.no

Ellen-Cathrine Kaspersen

Ellen-Cathrine.Kaspersen@vestby.vgs.no

Hans-Martin Kaspersen

Hans-Martin.Kaspersen@vestby.vgs.no

Yindee Khlangmueang

Renholder

Yindee.Khlangmueang@vestby.vgs.no

Frida Løvstad Kjølberg

Frida.Lovstad.Kjolberg@vestby.vgs.no

Siv Charlotte Klynderud

Miljøarbeider

Siv.Charlotte.Klynderud@vestby.vgs.no

Tlf: 404 53 993

Tore Kristian N Kobbenes

Kontormedarbeider

Tore.Kristian.N.Kobbenes@vestby.vgs.no

Sissel Erring Kolderup

sissel.erring.kolderup@vestby.vgs.no

Anne Kristiansen

Koordinator for elever i barnevern- og helseinstitusjoner

Anne.Kristiansen@vestby.vgs.no

Hans Jørgen Kure

Hans.Jorgen.Kure@vestby.vgs.no

Lene Kvivesen

Rådgiver yrkesfag

lene.kvivesen@vestby.vgs.no

Magnus Bruno Larsen

Miljøarbeider

Magnus.Bruno.Larsen@vestby.vgs.no

Tlf: 474 55 016

Mona Linneberg

Avdelingsleder spesialundervisning

mona.linneberg@vestby.vgs.no

Tlf: 452 30 765

Hubert Lukasiewicz

Kontorlærling

Hubert.Lukasiewicz@vestby.vgs.no

Anja Hagen Mathisen

Personalrådgiver

Anja.Hagen.Mathisen@vestby.vgs.no

Jeanette Mathisen

Kantineleder

Jeanette.Mathisen@vestby.vgs.no

Lamin Minteh

Renholder

Lamin.Minteh@vestby.vgs.no

Oscar Mirenge

Renholder

Oscar.Mirenge@vestby.vgs.no

Kristian Andresen Muggerud

Kristian.Andresen.Muggerud@vestby.vgs.no

Annette Johaug Mørk

Annette.Johaug.Mork@vestby.vgs.no

Britt Nordgård

Avdelingsleder - SSP Realfag

britt.nordgard@vestby.vgs.no

Tlf: 990 41 384

Mona Olsen

Bibliotekar

mona.olsen@vestby.vgs.no

Tlf: 64 98 37 70

Christoffer Paulshus

Christoffer.Paulshus@vestby.vgs.no

Tommy Dyhr Petersen

Tommy.Dyhr.Petersen@vestby.vgs.no

Yupa Poosorn

Renholder

Yupa.Poosorn@vestby.vgs.no

Line Riisnæs

Avdelingsleder Restaurant og matfag/Service og samferdsel

Line.Riisnas@vestby.vgs.no

Tlf: 928 40 771

Pia Helene Dalby Roaas

Rådgiver SSP/3PB

Pia.Helene.Dalby.Roaas@vestby.vgs.no

Tlf: 64 98 37 21

Berit Rustad

Driftsleder

berit.rustad@vestby.vgs.no

Tlf: 993 22 441

Willy Roger Røsand

Willy.Roger.Rosand@vestby.vgs.no

Stein Herold Røsand

Stein.Herold.Rosand@vestby.vgs.no

Lill-Ann Røykenes

Administrasjonsleder

lill-ann.roykenes@vestby.vgs.no

Tlf: 64 98 37 14

Steinar Sandland

Vaktmester

Steinar.Sandland@vestby.vgs.no

Kristin M.Morthen Sandvik

Kristin.M.Morthen.Sandvik@vestby.vgs.no

Tone Elisabeth Scheen

Tone.Elisabeth.Scheen@vestby.vgs.no

Gunn-Iren Sirirud Sogn

Gunn-Iren.Sirirud.Sogn@vestby.vgs.no

Rolf Harald Solberg

Rolf.Harald.Solberg@vestby.vgs.no

Janne Hvitsand Solstad

Janne.Hvitsand.Solstad@vestby.vgs.no

Maria Therese Stensland

Maria.Therese.Stensland@vestby.vgs.no

Wibeke Lande Storsæter

Wibeke.Lande.Storsater@vestby.vgs.no

Oddrun Kristine Strømmen

Konsulent

Oddrun.Kristine.Strommen@vestby.vgs.no

Hannah Thorup Stålsett

Hannah.Thorup.Stalsett@vestby.vgs.no

Wanthana Thongpid

Renholder

Wanthana.Thongpid@vestby.vgs.no

Per Espen Thorgersen

Karriereveileder

Per.Espen.Thorgersen@vestby.vgs.no

Tlf: 922 66 657

Morten Kristiansen Thorstensen

Morten.Kristiansen.Thorstensen@vestby.vgs.no

Anne Kristine Lindblad Toje

Anne.Kristine.Lindblad.Toje@vestby.vgs.no

Jon Kristen Ultvedt

Jon.Kristen.Ultvedt@vestby.vgs.no

Lill Margrethe Vramo

Lill.Margrethe.Vramo@vestby.vgs.no

Erika Wendt

Elevrådskoordinator

Erika.Wendt@vestby.vgs.no

Bjørnar Ødegårdstuen

Bjornar.Odegardstuen@vestby.vgs.no

Bygg- og anleggsteknikk

Ronald Christiansen

ronald.christiansen@vestby.vgs.no

Jan Dahlslie

Avdelingsleder Bygg- og anleggsfag

jan.dahlslie@vestby.vgs.no

Tlf: 952 56 377

Trond Henrik Hanssen

Trond.Henrik.Hanssen@vestby.vgs.no

Lene Kvivesen

Rådgiver yrkesfag

lene.kvivesen@vestby.vgs.no

Bjørnar Ødegårdstuen

Bjornar.Odegardstuen@vestby.vgs.no

Restaurant- og matfag

Marthe Høili Andersen

Marthe.Hoili.Andersen@vestby.vgs.no

Caroline C.s Hammersborg

Caroline.C.s.Hammersborg@vestby.vgs.no

Lene Kvivesen

Rådgiver yrkesfag

lene.kvivesen@vestby.vgs.no

Line Riisnæs

Avdelingsleder Restaurant og matfag/Service og samferdsel

Line.Riisnas@vestby.vgs.no

Tlf: 928 40 771

Janne Hvitsand Solstad

Janne.Hvitsand.Solstad@vestby.vgs.no

Per Espen Thorgersen

Karriereveileder

Per.Espen.Thorgersen@vestby.vgs.no

Tlf: 922 66 657

Service og samferdsel

Anne Britt Gonsholt

Anne.Britt.Gonsholt@vestby.vgs.no

Lene Kvivesen

Rådgiver yrkesfag

lene.kvivesen@vestby.vgs.no

Line Riisnæs

Avdelingsleder Restaurant og matfag/Service og samferdsel

Line.Riisnas@vestby.vgs.no

Tlf: 928 40 771

Stein Herold Røsand

Stein.Herold.Rosand@vestby.vgs.no

Studiespesialisering

Torgeir Betten Aanes

Torgeir.Betten.Aanes@vestby.vgs.no

Aimee Lind Adamiak

Avdelingsleder SSP - filologiske fag

Aimee.Lind.Adamiak@vestby.vgs.no

Tlf: 986 69 064

Marit Helene Aschehoug

Marit.Helene.Aschehoug@vestby.vgs.no

Rønnaug Bratberg

ronnaug.bratberg@vestby.vgs.no

Ellen M Christiansen

Ellen.M.Christiansen@vestby.vgs.no

Suzanne Antonia F. Dukker

Suzanne.Antonia.F.Dukker@vestby.vgs.no

Simen Midthjell Eggerud

Simen.Midthjell.Eggerud@vestby.vgs.no

Emilie Skog Flotvik

Emilie.Skog.Flotvik@vestby.vgs.no

Thea Ovtun van der Hagen

Thea.Ovtun.van.der.Hagen@vestby.vgs.no

Tore Karlsen Holien

Tore.Karlsen.Holien@vestby.vgs.no

Ellen-Cathrine Kaspersen

Ellen-Cathrine.Kaspersen@vestby.vgs.no

Hans-Martin Kaspersen

Hans-Martin.Kaspersen@vestby.vgs.no

Frida Løvstad Kjølberg

Frida.Lovstad.Kjolberg@vestby.vgs.no

Hans Jørgen Kure

Hans.Jorgen.Kure@vestby.vgs.no

Kristian Andresen Muggerud

Kristian.Andresen.Muggerud@vestby.vgs.no

Annette Johaug Mørk

Annette.Johaug.Mork@vestby.vgs.no

Britt Nordgård

Avdelingsleder - SSP Realfag

britt.nordgard@vestby.vgs.no

Tlf: 990 41 384

Maria Therese Stensland

Maria.Therese.Stensland@vestby.vgs.no

Wibeke Lande Storsæter

Wibeke.Lande.Storsater@vestby.vgs.no

Hannah Thorup Stålsett

Hannah.Thorup.Stalsett@vestby.vgs.no

Anne Kristine Lindblad Toje

Anne.Kristine.Lindblad.Toje@vestby.vgs.no

Jon Kristen Ultvedt

Jon.Kristen.Ultvedt@vestby.vgs.no

Erika Wendt

Elevrådskoordinator

Erika.Wendt@vestby.vgs.no

Lærere

Torgeir Betten Aanes

Torgeir.Betten.Aanes@vestby.vgs.no

Britt- Randi Andreassen

Britt-.Randi.Andreassen@vestby.vgs.no

Marit Helene Aschehoug

Marit.Helene.Aschehoug@vestby.vgs.no

Rønnaug Bratberg

ronnaug.bratberg@vestby.vgs.no

Ronald Christiansen

ronald.christiansen@vestby.vgs.no

Ellen M Christiansen

Ellen.M.Christiansen@vestby.vgs.no

Suzanne Antonia F. Dukker

Suzanne.Antonia.F.Dukker@vestby.vgs.no

Simen Midthjell Eggerud

Simen.Midthjell.Eggerud@vestby.vgs.no

Rigmor Fagerheim

Hovedverneombud

Rigmor.Fagerheim@vestby.vgs.no

Anne Britt Gonsholt

Anne.Britt.Gonsholt@vestby.vgs.no

Odd Magnus Guldal

Fagleder ved Fagskolen

Odd.Magnus.Guldal@vestby.vgs.no

Thea Ovtun van der Hagen

Thea.Ovtun.van.der.Hagen@vestby.vgs.no

Caroline C.s Hammersborg

Caroline.C.s.Hammersborg@vestby.vgs.no

Trond Henrik Hanssen

Trond.Henrik.Hanssen@vestby.vgs.no

Tore Karlsen Holien

Tore.Karlsen.Holien@vestby.vgs.no

Ellen-Cathrine Kaspersen

Ellen-Cathrine.Kaspersen@vestby.vgs.no

Hans-Martin Kaspersen

Hans-Martin.Kaspersen@vestby.vgs.no

Frida Løvstad Kjølberg

Frida.Lovstad.Kjolberg@vestby.vgs.no

Hans Jørgen Kure

Hans.Jorgen.Kure@vestby.vgs.no

Kristian Andresen Muggerud

Kristian.Andresen.Muggerud@vestby.vgs.no

Annette Johaug Mørk

Annette.Johaug.Mork@vestby.vgs.no

Tommy Dyhr Petersen

Tommy.Dyhr.Petersen@vestby.vgs.no

Stein Herold Røsand

Stein.Herold.Rosand@vestby.vgs.no

Kristin M.Morthen Sandvik

Kristin.M.Morthen.Sandvik@vestby.vgs.no

Janne Hvitsand Solstad

Janne.Hvitsand.Solstad@vestby.vgs.no

Maria Therese Stensland

Maria.Therese.Stensland@vestby.vgs.no

Wibeke Lande Storsæter

Wibeke.Lande.Storsater@vestby.vgs.no

Hannah Thorup Stålsett

Hannah.Thorup.Stalsett@vestby.vgs.no

Anne Kristine Lindblad Toje

Anne.Kristine.Lindblad.Toje@vestby.vgs.no

Jon Kristen Ultvedt

Jon.Kristen.Ultvedt@vestby.vgs.no

Erika Wendt

Elevrådskoordinator

Erika.Wendt@vestby.vgs.no

Ledelse

Ole-Petter Almås

Assisterende rektor

Ole-Petter.Almas@vestby.vgs.no

Tlf: 930 08 412

Matz Andre Antonsen

Grunnskole-/fagskoleleder

Matz.Andre.Antonsen@vestby.vgs.no

Tlf: 905 74 595

Brit Marie Helle

Rektor

Brit.Marie.Helle@vestby.vgs.no

Tlf: 934 19 303

Mona Linneberg

Avdelingsleder spesialundervisning

mona.linneberg@vestby.vgs.no

Tlf: 452 30 765

Britt Nordgård

Avdelingsleder - SSP Realfag

britt.nordgard@vestby.vgs.no

Tlf: 990 41 384

Line Riisnæs

Avdelingsleder Restaurant og matfag/Service og samferdsel

Line.Riisnas@vestby.vgs.no

Tlf: 928 40 771

Lill-Ann Røykenes

Administrasjonsleder

lill-ann.roykenes@vestby.vgs.no

Tlf: 64 98 37 14

Rådgivere

Lene Kvivesen

Rådgiver yrkesfag

lene.kvivesen@vestby.vgs.no

Pia Helene Dalby Roaas

Rådgiver SSP/3PB

Pia.Helene.Dalby.Roaas@vestby.vgs.no

Tlf: 64 98 37 21

Andre ansatte

Aimee Lind Adamiak

Avdelingsleder SSP - filologiske fag

Aimee.Lind.Adamiak@vestby.vgs.no

Tlf: 986 69 064

Fredrik Ahlsen

IKT-ansvarlig

Fredrik.Ahlsen@vestby.vgs.no

Marthe Høili Andersen

Marthe.Hoili.Andersen@vestby.vgs.no

Wassana Areerorb

Renholder

Wassana.Areerorb@vestby.vgs.no

Emma Sofie Blekastad

Miljøarbeider/verneleder for elever/koordinator miljøteam

Emma.Sofie.Blekastad@vestby.vgs.no

Tlf: 910 02 991

Jan Dahlslie

Avdelingsleder Bygg- og anleggsfag

jan.dahlslie@vestby.vgs.no

Tlf: 952 56 377

Emilie Skog Flotvik

Emilie.Skog.Flotvik@vestby.vgs.no

Askal Alamirew Gugssa

Askal.Alamirew.Gugssa@vestby.vgs.no

Siri Hamre

Koordinator for elever i barnevern- og helseinstitusjoner

siri.hamre@vestby.vgs.no

Tlf: 64 98 38 17

Turid Ingeborg Hansen

Turid.Ingeborg.Hansen@vestby.vgs.no

Sissel Haug

Elevkonsulent

sissel.haug@vestby.vgs.no

Mia Xhevmije Karpuzi

Renholder

Mia.Xhevmije.Karpuzi@vestby.vgs.no

Yindee Khlangmueang

Renholder

Yindee.Khlangmueang@vestby.vgs.no

Siv Charlotte Klynderud

Miljøarbeider

Siv.Charlotte.Klynderud@vestby.vgs.no

Tlf: 404 53 993

Tore Kristian N Kobbenes

Kontormedarbeider

Tore.Kristian.N.Kobbenes@vestby.vgs.no

Sissel Erring Kolderup

sissel.erring.kolderup@vestby.vgs.no

Anne Kristiansen

Koordinator for elever i barnevern- og helseinstitusjoner

Anne.Kristiansen@vestby.vgs.no

Magnus Bruno Larsen

Miljøarbeider

Magnus.Bruno.Larsen@vestby.vgs.no

Tlf: 474 55 016

Hubert Lukasiewicz

Kontorlærling

Hubert.Lukasiewicz@vestby.vgs.no

Anja Hagen Mathisen

Personalrådgiver

Anja.Hagen.Mathisen@vestby.vgs.no

Jeanette Mathisen

Kantineleder

Jeanette.Mathisen@vestby.vgs.no

Lamin Minteh

Renholder

Lamin.Minteh@vestby.vgs.no

Oscar Mirenge

Renholder

Oscar.Mirenge@vestby.vgs.no

Mona Olsen

Bibliotekar

mona.olsen@vestby.vgs.no

Tlf: 64 98 37 70

Christoffer Paulshus

Christoffer.Paulshus@vestby.vgs.no

Yupa Poosorn

Renholder

Yupa.Poosorn@vestby.vgs.no

Berit Rustad

Driftsleder

berit.rustad@vestby.vgs.no

Tlf: 993 22 441

Willy Roger Røsand

Willy.Roger.Rosand@vestby.vgs.no

Steinar Sandland

Vaktmester

Steinar.Sandland@vestby.vgs.no

Tone Elisabeth Scheen

Tone.Elisabeth.Scheen@vestby.vgs.no

Gunn-Iren Sirirud Sogn

Gunn-Iren.Sirirud.Sogn@vestby.vgs.no

Rolf Harald Solberg

Rolf.Harald.Solberg@vestby.vgs.no

Oddrun Kristine Strømmen

Konsulent

Oddrun.Kristine.Strommen@vestby.vgs.no

Wanthana Thongpid

Renholder

Wanthana.Thongpid@vestby.vgs.no

Per Espen Thorgersen

Karriereveileder

Per.Espen.Thorgersen@vestby.vgs.no

Tlf: 922 66 657

Morten Kristiansen Thorstensen

Morten.Kristiansen.Thorstensen@vestby.vgs.no

Lill Margrethe Vramo

Lill.Margrethe.Vramo@vestby.vgs.no

Bjørnar Ødegårdstuen

Bjornar.Odegardstuen@vestby.vgs.no